O nas

Skąd nazwa i czym się zajmuję?

W nazwie zawiera się treść firmy, jej cel i zadania. INS TATO dwa człony nazwy określają dwie ważne dziedziny w moim życiu.

Pierwsza: INS TA odnosi się do działalności, którą zajmuję się już kilkanaście lat, a mianowicie sprzedaży akcesoriów łazienkowych i materiałów instalatorskich. Jako niewielka firma utrzymuję się na rynku, myślę że dzięki solidności, uczciwości i poczuciu humoru. Specjalizuje się szczególnie w szerokiej ofercie odpływów – syfony, odpływy, spusty itp.

Druga: TATO związana jest z moją najważniejszą pasją i jednocześnie rolą, jaką mam do wykonania: bycie ojcem. Tą dziedziną też zajmuję się już prawie dwadzieścia lat i mam niemałe doświadczenie, albowiem jestem tatą czterech synów.

Jak się okazuje druga nie może funkcjonować bez pierwszej. Wiadomo, że aby realizować swoją pasję, trzeba mieć na to środki, a moja pasja pod tym względem jest bardzo wymagająca i kosztowna. Staram się, aby te dwie dziedziny łączyć ze sobą.

INSTALATORZY to przecież mężczyźni, a więc obecni lub przyszli ojcowie. Również pracują, żeby utrzymać swoje rodziny. U nich te dwie nazwy też się łączą.

Dlaczego sprzedaż przez Internet ?

Ktoś powiedział kiedyś, że w „świecie Internetu” zaczyna się liczyć rzetelność i uczciwość. A ja taki jestem. Pomyślałem, warto spróbować, zawsze to jakieś nowe wyzwanie. Moja wieloletnia współpraca z producentami ( szkockim McAlpine, czeskim AlkcaPlast i polskim – firmą Klechniowska) zaowocowała wiedzą i doświadczeniem, którym chciałbym się z Państwem podzielić. Mogę dotrzeć do większej liczby klientów, mam nadzieję, że wiązać się będzie z tym większa sprzedaż. Pomimo że nie będę spotykał się bezpośrednio z klientami, można zweryfikować mnie jakimi jestem sprzedawcą, jak podchodzę do nich, jak realizuję ich transakcje. Poza tym moi synowie często korzystają z Internetu, więc będą mogli zobaczyć jaki jest ich TATO w pracy i co o nim sądzą jego klienci ( kolejna forma weryfikacji – jakże skuteczna).

Zapraszam do współpracy.

Andrzej INS TATO

PS – chyba nie wspomniałem, że w ofercie znajdziecie syfony, zawory spustowe, filtry wodne, różnego rodzaju uszczelki itp. 😉